ରୀତା ସାହୁଙ୍କୁ ବିଜେଡିରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଯିବାକୁ ଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଖୋଲାଖୋଲି ବିରୋଧ ବିଜୁ ବାବୁଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ବିରୋଧରେ କାମ କରୁଥିବା ପରିବାରକୁ କାହିଁକି ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଗଲା ?:ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅଶୋକ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ୧୭, ୧୮, ୧୯ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଓଡ଼ିଶା ନିବାସର ୧୦୬ ନମ୍ବର କୋଠରୀରେ ଅରୁଣ ସାହୁ, ପଣ୍ଡା ଇନ୍‌ଫ୍ରାର ମାଲିକ ପ୍ରତାପ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ କରୁଥିଲେ କଣ ? : ସମୀର ମହାନ୍ତି ରୀତା ସାହୁ ବିଜେପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ କଟକ:ବାଲିଯାତ୍ରା ନଭେମ୍ବର ୪ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୦ତାରିଖରେ ଶେଷ ହେବ କଟକ: ବନ୍ଧୁକ ସଫା କରୁଥିବା ବେଳେ ଗୁଳି ଫୁଟି ଜଣେ ହାବିଲଦାରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବରଗଡ଼:ଜିରା ନଦୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣଧୀନ ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିଲା, ୩ ଯନ୍ତ୍ରୀ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ବିଜେପୁର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳିର ସ୍ୱର୍ଗତ ବିଧାୟକ ସୁବଳ ସାହୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୀତା ସାହୁ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ି ନିଜ ପରିବାରବର୍ଗ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହିତ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେଲେ ବୁର୍ଲାଠାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ଲାନେଟାରିୟମକୁ ଲୋକାର୍ପିତ କଲେ ରାଜ୍ୟରେ ବୁଣାକାର ଓ ହସ୍ତଶିଳ୍ପୀ କାରୀଗରଙ୍କ ଉନ୍ନତି ନିମନ୍ତେ ହସ୍ତତନ୍ତ ଓ ହସ୍ତ ଶିଳ୍ପ ବିକାଶ ପରିଷଦ ଗଠନ ହେବ ସାଂସଦ ପ୍ରସନ୍ନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିଲା ବେଳେ ଠକ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ୍‌ କମ୍ପାନିଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁକମ୍ପା ଦେଖାଇ ନିଜେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇଥିଲେ :ବିଜେପି ମୟୂରଭଂଜ, କେନ୍ଦୁଝର, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, କନ୍ଧମାଳ, ଗଜପତି, କୋରାପୁଟ, ରାୟଗଡ଼ା, ମାଲକାନଗିରି ଓ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉନ୍ନୟନ ପରିଷଦ ଗଠନ ହେବ

ଆଉଟଲୁକ୍ ପୁରସ୍କାର ଏକ ହତାଶ..

image ପ୍ରକାଶିତ 01-09-2017 | ଆଉଟଲୁକ୍ ପତ୍ରିକାଠାରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଶାସକ ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିବା ହେତୁ ଦିଲ୍ଲୀଠାରେ ଓ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନ ବନ୍ଦରଠାରେ ନିଜ ଦଳର ସମର୍ଥକମାନଙ୍କୁ ଜୁଟାଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିଜେ ନିଜେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ ହେବା ଘଟଣାକୁ ଏକ ହତାଶାର ପରିଚୟ ବୋଲି ଉକ୍ରଳ ଭାରତର ସଭାପତି ମହାମେଘବାହନ ଐର ଖାରବେଳ ସ୍ୱାଇଁ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରମାଣ ସ୍ୱରୁପ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯĠ...

ଭିଡିଓ

 
Copyright © 2017 Odisha News | 19,Madhusudan Nagar,Sachivalaya Marg,Unit-4,Bhubaneswar-751001 Editor : Samir Kumar Singh | Call : 9437881001
Design & Maintain by Versatile IT Services Pvt Ltd