Hit CounterHit Counter
ମାଲକାନଗିରି ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନିକଟରେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ ସମେ ସୋଢିଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ ନବୀନ-ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଆଲୋଚନା ଶେଷ,IOCL ବିବାଦର ସମାଧାନ ନେଇ ମୁଁ ଆଶାବାଦୀ:ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନଗଡ଼ା ଯାଇ ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ବର୍ଗରେ ବିବାହ କଲେ ମିଳିବ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପ୍ରୋତ୍ସାହନ, ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଓ ଜନଜାତି ବିକାଶ ବିଭାଗର ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର ଜବାବ ରଖିଲେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନା କହିଲେ 15 ବର୍ଷ ଧରି ଖଣି ଲୁଟ୍‌ ବିରୋଧରେ ମୁଁ ମତ ଦେଇଛି ଅଣ୍ଡା ଖାଇ ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦେଉଳଟାଙ୍ଗୀ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଜେପିର ପ୍ରତିନିଧି ଭେଟିଲେ କଟକ : ସଦର ବ୍ଳକ ବାରଦା ହାଇସ୍କୁଲର ୨ଛାତ୍ର ବଜ୍ରାଘାତରେ ଆହତ,ଏସ ସିବିରେ ଭର୍ତ୍ତି ଆଇଓସିଏଲ ପ୍ରସଙ୍ଗ ନେଇ ନବୀନ - ଧମେନ୍ଦ୍ର ସାକ୍ଷାତକୁ ନେଇ ଦାମଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା :ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚାହିଁଥିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଡକାଇପାରିଥାନ୍ତେ କର୍ପୋରେଟର ସୁକାନ୍ତି ସୁବୁଦ୍ଧିଙ୍କ ସଭ୍ୟପଦ ରଦ୍ଦ ରାୟ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରହିତାଦେଶ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ହେବ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପାଲାନି ସ୍ଵାମୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୭ରୁ ୧୬ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଧାନସଭା ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ, ମୋଟ ୮ଟି କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ

ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ..

image ପ୍ରକାଶିତ 12-08-2017 |ସଂପାଦକ:ସମୀର କୁମାର ସିଂହ ସହଯୋଗୀ ସଂପାଦକ: ଆଶୁତୋଷ ପାଣି...

ଭିଡିଓ

 
Copyright © 2017 Odisha News | 19,Madhusudan Nagar,Sachivalaya Marg,Unit-4,Bhubaneswar-751001 Editor : Samir Kumar Singh | Call : 9437881001
Design & Maintain by Versatile IT Services Pvt Ltd