ରୀତା ସାହୁଙ୍କୁ ବିଜେଡିରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଯିବାକୁ ଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଖୋଲାଖୋଲି ବିରୋଧ ବିଜୁ ବାବୁଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ବିରୋଧରେ କାମ କରୁଥିବା ପରିବାରକୁ କାହିଁକି ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଗଲା ?:ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅଶୋକ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ୧୭, ୧୮, ୧୯ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଓଡ଼ିଶା ନିବାସର ୧୦୬ ନମ୍ବର କୋଠରୀରେ ଅରୁଣ ସାହୁ, ପଣ୍ଡା ଇନ୍‌ଫ୍ରାର ମାଲିକ ପ୍ରତାପ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ କରୁଥିଲେ କଣ ? : ସମୀର ମହାନ୍ତି ରୀତା ସାହୁ ବିଜେପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ କଟକ:ବାଲିଯାତ୍ରା ନଭେମ୍ବର ୪ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୦ତାରିଖରେ ଶେଷ ହେବ କଟକ: ବନ୍ଧୁକ ସଫା କରୁଥିବା ବେଳେ ଗୁଳି ଫୁଟି ଜଣେ ହାବିଲଦାରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବରଗଡ଼:ଜିରା ନଦୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣଧୀନ ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିଲା, ୩ ଯନ୍ତ୍ରୀ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ବିଜେପୁର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳିର ସ୍ୱର୍ଗତ ବିଧାୟକ ସୁବଳ ସାହୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୀତା ସାହୁ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ି ନିଜ ପରିବାରବର୍ଗ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହିତ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେଲେ ବୁର୍ଲାଠାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ଲାନେଟାରିୟମକୁ ଲୋକାର୍ପିତ କଲେ ରାଜ୍ୟରେ ବୁଣାକାର ଓ ହସ୍ତଶିଳ୍ପୀ କାରୀଗରଙ୍କ ଉନ୍ନତି ନିମନ୍ତେ ହସ୍ତତନ୍ତ ଓ ହସ୍ତ ଶିଳ୍ପ ବିକାଶ ପରିଷଦ ଗଠନ ହେବ ସାଂସଦ ପ୍ରସନ୍ନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିଲା ବେଳେ ଠକ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ୍‌ କମ୍ପାନିଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁକମ୍ପା ଦେଖାଇ ନିଜେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇଥିଲେ :ବିଜେପି ମୟୂରଭଂଜ, କେନ୍ଦୁଝର, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, କନ୍ଧମାଳ, ଗଜପତି, କୋରାପୁଟ, ରାୟଗଡ଼ା, ମାଲକାନଗିରି ଓ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉନ୍ନୟନ ପରିଷଦ ଗଠନ ହେବ

ସାମ୍ବାଦିକ ବେଣୁଧର ମହାପାତ&..

image ପ୍ରକାଶିତ 10-09-2017 |...

ଭିଡିଓ

 
Copyright © 2017 Odisha News | 19,Madhusudan Nagar,Sachivalaya Marg,Unit-4,Bhubaneswar-751001 Editor : Samir Kumar Singh | Call : 9437881001
Design & Maintain by Versatile IT Services Pvt Ltd