ରଜ କୁଇନ ଫୁଲବାଣୀ (କନ୍ଧମାଳ)- ୨୦୨୦ ଅନୁଷ୍ଠିତ, ସୋନାଲି ପାଣିଗ୍ରାହୀ ପ୍ରଥମ

ଦ୍ଵିତୀୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏମ୍ ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦୋରା
SONALI PANIGRAHI-15-06-2020

Share this:

ଫୁଲବାଣୀ : ଫୁଲବାଣୀ ଜିଲ୍ଲା(କନ୍ଧମାଳ)ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇଗଲ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଦ୍ଵାରା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା ଅନଲାଇନରେ ରଜ କୁଇନ ଫୁଲବାଣୀ (କନ୍ଧମାଳ)- ୨୦୨୦ । ଯାହାର ଫଳାଫଳ ସୋମବାର ଦିନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ପ୍ରଥମ ହୋଇଛନ୍ତି ସୋନାଲି ପାଣିଗ୍ରାହୀ,ଦ୍ଵିତୀୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏମ୍ ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦୋରାତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି  ସୁଶ୍ରୀ ତନ୍ମୟୀ ପାଢ଼ୀ । ୬ ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ୫ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ।ନାଚ,ଗୀତ,ଅଭିନୟ,ଝୋଟି,ସଜବାଜ ସମେତ ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଥିଲା । ଏହି ସବୁ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ବିଚାରକ ଭାବେ ଓଲିଉଡ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୌମ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ସାହାଣୀଙ୍କ ସହିତ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୁଶାନ୍ତ ଚିନରା ଥିବାବେଳେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଓଲିଉଡର ଅଭିନେତା ଓ ପ୍ରଯୋଜକ ଶଶାଙ୍କ ଦିଗଲ ଭିଡିଓ କଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ସହ ଯେଉଁମାନେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ଯିବେ ତାହା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିଥିଲେ । ସମସ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅନଲାଇନରେ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସୋମବାର ଦିନ ଇଗଲ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କରାଯିବା ସହିତ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରଖି ପୁରସ୍କାର ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇ ଥିଲା । ପୁରସ୍କାର ବଣ୍ଟନ କରିବା ସହିତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଥିଲେ ଇଗଲ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓର ସଂସ୍ଥାପକ ବସନ୍ତ କୁମାର ସାହାଣୀ ।  ଏହି ଅବସରରେ ସୌମ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ସାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁମାନେ  ପ୍ରଥମ,ଦ୍ଵିତୀୟ,ତୃତୀୟ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ନେଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯିବ ।

  • Share this:ଭୁବନେଶ୍ୱର :  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ  ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜାତୀୟ ହସ୍ତତନ୍ତ ଦିବସ ଅବସରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଓଡ଼ିଶା ହେଉଛି କୁଶଳୀ ଶିଳ୍ପୀ ଓ କାରିଗରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପିଢ଼ି ପିଢ଼ି ଧରି ସମୃଦ୍ଧ ହୋଇ ଚାଲିଥିବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ହସ୍ତତନ୍ତ...
  • Share this:ଜୟ ମା ମଙ୍ଗଳା ଜୟ ଶନି ଦେବ ଅଦ୍ୟ ବୃଷ, ସିଂହ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିର ଘାତବାର । ସୂର୍ଯ୍ୟଉଦୟ -ପ୍ରାଘ ୦୫/୨୫/୫୬ ସୂର୍ଯ୍ୟଅସ୍ତ – ସଂଘ ୦୬/୧୭/୫୫ ରାହୁକାଳ – ଦିବା ଘ ୦୮/୩୮ ରୁ ଦିବା...
  • Share this:ଭୁବନେଶ୍ୱର:କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଓଡିଶା ଔଷଧ ନିଗମରେ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନୀତିକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଟ ନେତା ସୁଦର୍ଶନ ଦାସ ଗତ ଜୁନ ୭ ତାରିଖରେ ଲୋକାୟୁକ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ  ଯେଉଁଠି ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ତାର ଆଜି ଶୁଣାଣି...
  • Share this:ଭୁବନେଶ୍ୱର : କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ଚଳିତ ବର୍ଷ ଖରିଫ ଚାଷ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଫସଲ ବୀମା ପ୍ରିମିୟମର ଅବଧି ଜୁଲାଇ ୩୧ ଯାଏଁ ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ କରୋନା ସମୟରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ଏହି...
  • Share this:ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ସୂଚନା ଓ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅଧୀନ ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ଆଂଚଳିକ ଜନ ସମ୍ପର୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ (ଆରଓବି) ପକ୍ଷରୁ ଜାତୀୟ ଶିକ୍ଷା ନୀତି ୨୦୨୦ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ୱେବିନାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେଇଥିବା...

RELATED BY