ସିଭିଲ୍‍ ସର୍ଭିସ୍‍ ରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଓ ୨୩ତମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ଟପ୍ପର ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ ଦେଲେ

ଓଡ଼ିଶାର ସିଭିଲ୍‍ ସର୍ଭିସ ଆଶାୟୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ଇନ୍ଧନ ଯୋଗାଇବ

ସିଭିଲ୍‍ ସର୍ଭିସ୍‍ ଆଶାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ବାଜିରାଓ ଆଇଏଏସ୍‍ ଏକାଡେମୀ ତରଫରୁ ଏକ ବୃହତ ପ୍ରେରଣାଦାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜୟଦେବ ବିହାର ସ୍ଥିତ ହୋଟେଲ ପାଲ୍‍ହାଇଟ୍ସ ଠାରେ ରବିବାର ଦିନ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଏଥିରେ ୨୦୧୮ ମସିହାର ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ଅକ୍ଷତ ଜୈନ ଓ ୨୩ତମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ଶ୍ରୀ ରିଷବ ଜୀ ଆଶାୟୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହ ପ୍ରଦାନ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଯୋଗ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କର ସଫଳତାର ରହସ୍ୟ ଏବଂ ସିଭିଲ୍‍ ସର୍ଭିସ୍‍  ରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉପାୟ ବିଷୟରେ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।  ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେରଣା  ଉପସ୍ଥିତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କର ମନୋବଳକୁ ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି ।

ଓଡ଼ିଶାର ସିଭିଲ୍‍ ସର୍ଭିସ ଆଶାୟୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ଇନ୍ଧନ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଆଇଏସ୍‍ ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଶାକୁ ଡାକିଥିଲୁ ବୋଲି ଏକାଡେମୀର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ଦିଲୀପ୍‍ କୁମାରମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ଶେଖର ଓଝା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ବାଜିରାଓ ଆଇଏଏସ୍‍ ଏକାଡେମୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଦୁଇଟି ଶାଖା ଯଥା ଜୟଦେବ ବିହାର ଓ ପଟିଆ ଠାରେ ଆଇଏଏସ୍‍ ଏବଂ ଓଏଏସ୍‍ ପାଇଁ କୋଚିଂ ଦେଉଅଛି ।

ଏହି ଅନୁଷ୍ଠାନ ସାରା ଭାରତରେ ସିଭିଲ୍‍ ସର୍ଭିସ୍‍ ଆଶାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନାମଧନ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଅଟେ ।

RELATED BY